KONST / Litografier / Färglitografi 12847178
nr 1284 7178
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, "Klart Provtryck", Signerad, Dans, bladets mått: 57x40 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:14:34
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)